Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Sākums Sākums

BWP neatsakās no plāniem būvēt VES jūrā pie Jūrkalnes

Šā gada 9 augustā Jūrkalnes bibliotēkā notika paredzēto vēja elektrostaciju izbūves Baltijas jūrā pie Jūrkalnes sabiedriskā apspriešana. Par spīti visu sanākušo iedzīvotāju vienprātīgajam NĒ, izskatās, ka SIA BWP vadība nedomā atteikties no savas ieceres būvēt VES jūrā pretī Jūrkalnei.

 


 

9.augusta sabiedriskās apspriešanas protokols

Ietekmes uz vidi novērtējuma vēja elektrostaciju parkam ar kopējo jaudu 200 MW (47-80 VES) Baltijas jūras LR teritoriālajos ūdeņos un ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā sākotnējā sabiedriskā apspriešana

Protokols
Jūrkalnes bibliotēkā
2011. gada 9. augustā plkst. 9:00

 


 

Teiksim NĒ mūsu piekrastes izcūkošanai!

Šā gada 9 augustā plkst.9.00 Jūrkalnes bibliotēkā notiks paredzēto vēja elektrostaciju izbūves Baltijas jūrā pie Jūrkalnes sabiedriskā apspriešana. Iesim un teiksim NĒ šādai mūsu piekrastes izcūkošanai! Ir svarīgi, lai šo NĒ teiktu pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, tāpēc lūgums visiem apmeklēt šo sabiedrisko apspriešanu.

 


 

Paziņojums par plānotā vēja elektrostaciju parka sabiedrisko apspriešanu

Pēc Vides pārraudzības valsts biroja lēmuma Nr. 400 (30.12.2010.) uzsākts ietekmes uz vidi novērtējums (IVN) plānotam vēja elektrostaciju (VES) parkam ar kopējo jaudu 200 MW (47 – 80 VES) Baltijas jūras LR teritoriālajos ūdeņos un ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā. Paredzēts izvērtēt astoņas alternatīvās vietas atrodas pretī Kurzemes piekrastei posmā no Bernātiem līdz Jūrkalnei, mazākais attālums no sauszemes – 8 km, lielākais – pilnībā aiz apvāršņa. Darbības pieteicējs ir SIA „Baltic Wind Park” (BWP).


 

No sendienām par nākotni domājot

Tas ir tik fantastiski, ja kāda dzīves aina, ko uzrakstām par savam laikam piederīgu, izrādās ir jau notikusi daudz, daudz senāk. Runa ir par ceļojumu uz Jūrkalni, tolaik - 19.gadsimtā Feliksbergu, lai tieši šeit baudītu jūras peldes un stāvkrastu radītās varbūt pat maģiskās emocijas.


 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Google Translate


free counters