Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Home Home

Pēc kautiņiem pārtrauc KHL spēli (video)

There are no translations available.

Pēc vairākiem masu kautiņiem sestdien jau ceturtajā minūtē tika pārtraukta Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēle starp Čehovas "Vitjaz" un Omskas "Avangard" vienībām.

Maču abas komandas iesāka agresīvi un jautrākie brīži sākās pēc nospēlētām trīs minūtēm un 27 sekundēm, kad kautiņā iesaistījās visi laukumā esošie hokejisti.

Pēc šī kautiņa izšķiršanas un dalībnieku noraidīšanas tika nospēlētas tikai astoņas sekundes un atkal sāka kauties visi tajā brīdī astoņi laukumā esošie hokejisti.

Vēl viens līdzīgs kautiņš notika pēc nākamajām trijām nospēlētajām sekundēm. Pēc šī kautiņa "Vitjaz" sastāvā palika deviņi nediskvalificēti spēlētāji, bet "Avangard" rindās septiņi. Spēle gan vēl tika atsākta, tomēr pēc divām sekundēm sākās nākamais kautiņš un tiesnesis nolēma to pārtraukt.

Kopā šajā laikā komandas nopelnīja 671 soda minūti, kas ir jauns KHL rekords. Abām komandām piešķīra tehniskos zaudējumus ar 0:5.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Pēc kautiņiem bagātās 9. janvāra Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles starp Čehovas ''Vitjaz'' un Omskas ''Avangard'' komandu slavenais omskiešu čehu uzbrucējs Jaromirs Jāgrs atzina, ka neko tādu savas karjeras laikā iepriekš nebija piedzīvojis.

''Nekad iepriekš neko tādu nebiju ne redzējis, ne dzirdējis. Nekas tamlīdzīgs netiktu pieļauts Nacionālajā hokeja līgā (NHL), jo tur ir tādi noteikumi. Ja hokejists dodas laukumā no rezervistu soliņa, kad notiek kautiņš, viņam tiek piespriesta 20 spēļu diskvalifikācija, kā arī tiek atņemta ceturtā daļa no algas,'' viņš sacīja.

''Diskvalifikācijas var būt arī krietni bargākas - uz pusgadu vai pat gadu... Neviens NHL šādu idiotismu negrib pieļaut, ka varētu izlaist sezonu,'' skaidroja Jāgrs.

 

Skatījumu skaits: 12057

 


Last Updated ( Tuesday, 12 January 2010 14:12 )  

Google Translate

More Article


free counters