Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Sākums

Krūzīšu apdruka

E-pasts Drukāt

Krūzītes apdrukā ar sublimācijas tehnoloģijas palīdzību. Šī tehnoloģija ļauj attēlu iestrādāt krūzes emaljā, tādējādi padarot attēlu nenomazgājamu.

Vai ir iespējams apdrukāt krūzītes mājas apstākļos?
Jā, tas nav nekas sarežģīts. Vienīgi ir nepieciešami speciāli izejmateriāli, un vēlams, speciālā keramiskā krāsns attēla pārnešanai. Principā var izmantot arī parastās cepeškrāsnis, bet tad process ir stipri ilgāks un līdz ar to celsies arī krūzīšu apdrukas pašizmaksa. Ja ir vēlēšanās apdrukāt krūzītes regulāri, tad būs nepieciešama speciālā keramiskā krāsns. Ja Jums vajag apdrukāt pāris krūzīšu, tad jebkurā gadījumā lētāk būs tās pasūtīt kādā no firmām, kuras veic krūzīšu apdruku.

Kā veidojas attēls uz krūzītes?
Attēla pārnešana uz krūzes notiek sekojoši: uz speciāla sublimācijas papīra ar sublimācijas tinti tiek uzdrukāts vēlamais attēls (spoguļskatā). Sublimācijas tintes atšķiras no parastajām tintēm, tās ir veidotas uz ūdens bāzes. Tad šis papīrs tiek piestiprināts pie krūzītes. Pēc tam krūzīte tiek karsēta krāsnī. Krāsnī notiek divi procesi – 1. tiek izkausēta krūzītes emaljas ārējā kārta; 2. uz ūdens bāzes veidotā tinte iztvaiko un iespiežas izkausētajā emaljā. Pēc atdzišanas attēls vairs nav nomazgājams.

Kas ir vajadzīgs, lai apdrukātu krūzītes?

Krūzīšu apdrukai ir nepieciešams:
1.    Printeris ar sublimācijas tintēm un vēlams ar CISS tintes padeves sistēmu.
Ne katrs tintes printeris ir derīgs, lai drukātu ar sublimācijas tintēm. Nederēs Canon vai HP printeri, vislabāk derēs Epson printeri, jo to drukas galviņas pieļauj sublimācijas tinšu lietošanu. Nevajag izvēlēties dārgu printeri, ļoti labi šim nolūkam kalpos Epson S21 vai S22 printeri, kuri maksā nedaudz virs 20 latiem.
Sublimācijas tintes ir dārgākas par parastajām tintēm un nav nopērkamas jebkurā datorveikalā. Vispār neieteiktu pirkt izejmateriālus pie Latvijas tirgotājiem, jo viņu piedāvātās cenas ir nepamatoti augstas. Vislabāk iepirkt izejmateriālus populārajās interneta tirdzniecības vietnēs Ebay vai Alibaba.com. Turpat var arī iegādāties CISS sistēmas (tintes nepārtrauktās padeves sistēmas). Pamācības kā uzstādīt CISS sistēmu var atrast Youtube.com. Piemēram, atveriet Youtube un meklēšanā ierakstiet "CISS for Epson S21"
2.    Sublimācijas papīrs un speciāla termoizturīga līmlente ar ko pielīmēt sagatavi pie krūzes. Arī šīs lietiņas ieteicams iegādāties Ebay.
3.    Sublimācijas krūzītes. Ne uz katras baltas krūzes var pārnest attēlu, jālieto speciālās sublimācijas krūzītes, kurām ir speciāla emalja. Krūzītes var pirkt arī Latvijā, būs gan dārgāk kā Ebay pirktās, bet pērkot krūzes no ārzemēm jārēķinās ar iespēju, ka transportējot kurjerdienesti būs daļu krūzīšu saplēsuši.
4.     Sublimācijas keramiskā krāsns. Noteikti ieteiktu iegādāties Ebay. Latvijā par ne pārāk jauniem modeļiem prasa ap 500 LVL, Ebay jaunu modeli var iegādāties sākot no 100 LVL.
5.    Virtuves cimdi, tie noderēs, lai nejauši neapdedzinātu pirkstus, jo krūzīte pēc izņemšanas no krāsns ir ļoti karstaSmile

6.    Adobe Photoshop vai GIMP programmatūra, lai izveidotu krūzītes apdrukas dizainu. Var izmantot gatavus krūzīšu apdrukas šablonus psd formātā, tad atliek tikai ievietot šablonos savus fotoattēlus un tekstus un krūzītes dizains ir gatavs. Bezmaksas šablonus internetā atrast būs pagrūti, bet par nelielu samaksu dažādus šablonus var nopirkt. Gatavus krūzīšu apdrukas šablonus var apskatīt šeit.

Noderīgas saites:

Krūzīšu apdrukas šabloni psd formātā: psd šabloni

Krūzīšu apdrukas šablons Valentīndienai: My Valentine

Dažādi skaisti un mākslinieciski fonti, kas nav Windows standarta komplektācijā: fonti

Lai veiktu ātrus un drošus pirkumus internetā kā arī, ja vēlaties ko pārdot internetā, ir nepieciešams lielākās interneta norēķinu sistēmas PayPal konts. To var atvērt pāris minūtēs bez maksas (spiežiet uz zemāk redzamā attēla un izveidojiet savu PayPal kontu):

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

CISS sistēmas Epson printeriem: http://stores.ebay.co.uk/Coralgraph/_i.html?_fsub=332983119
Konkrētā CISS sistēma ar piegādi līdz Latvijai maksā 19 angļu mārciņas!!!
Uzmanību! Iegādājoties CISS sistēmu, pārliecinieties, ka tā der Jūsu printerim. Ja neesat pārliecināti, ka CISS sistēma atbilst Jūsu printerim, pirms pirkšanas sazinieties ar pārdevēju un noskaidrojiet, kuru CISS sistēmu Jums jāpērk!

Sublimācijas krūzītes, papīrs, termoizturīgās līmlentes un keramiskās krāsnis:
http://stores.ebay.co.uk/Coralgraph/_i.html?_fsub=306000519

Pie šā konkrētā ebay pārdevēja – Coralgraph var nopirkt pilnīgi visu krūzīšu apdrukai, izņemot sublimācijas tintes. Pērkot vairākas preces šis pārdevējs dod ievērojamas atlaides. Pārdevējs atrodas Apvienotajā Karalistē, tātad par no viņa pirktajām precēm nav jāmaksā PVN vai muitas nodoklis.

Sublimācijas tintes:
http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=sublimation+ink&Country=&IndexArea=product_en&fsb=y
Tintes tomēr vajadzētu sūtīt no Ķīnas vai Honkongas, arī ar visu PVN vai muitas nodokļu nomaksu būs stipri lētāk nekā pirkt Eiropā. Ja nu nav vēlēšanās pirkt tintes no Āzijas tad šeit būs Ebay saites:
http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_npmv=3&_trksid=p3902.m570.l1313&_nkw=sublimation+ink&_sacat=See-All-Categories

  Skatījumu skaits: 18484  


 

Pievienot komentāru


Google Translate

Citi raksti