Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Sākums

Suitu kultūras telpa (Video)

E-pasts Drukāt PDF

 

Suiti ir maza katoļu kopiena Latvijas rietumu daļā. Suitu kultūras telpu raksturo vairāki atšķirīgi elementi, tostarp Suitu sievu burdona dziedājums, kāzu tradīcijas,...

 

Suiti ir maza katoļu kopiena Latvijas rietumu daļā. Suitu kultūras telpu raksturo vairāki atšķirīgi elementi, tostarp Suitu sievu burdona dziedājums, kāzu tradīcijas, krāsainie tradicionālie tērpi, Suitu valoda, vietējā virtuve, reliģiskās tradīcijas, svinībās gada ciklos, un ievērojams skaits tautas dziesmu un deju. Suitu identitātes pīlārs - katoļu baznīca - veiksmīgi atgūstas pēc padomju perioda, un Suitu kultūras telpa ir piedzīvojusi pakāpenisku atdzimšanu. Tomēr šodien tikai dažiem, galvenokārt veciem cilvēkiem, ir labas zināšanas par Suitu kultūras mantojumu, un tādēļ ir nepieciešams izplatīt šīs zināšanas un iesaistīt vairāk cilvēku to saglabāšanā. 

Video: Suitu kultūras telpa.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Skatījumu skaits: 9850


Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 20 janvāris 2010 20:59 )  

Pievienot komentāru


Google Translate

Citi raksti