Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Home

Nēģu zveja Rīvas upē

E-mail Print PDF

There are no translations available.

No 1.novembra ir sākusies nēģu zvejas sezona Rīvas upē. Mūsu pagastā ar to nodarbojas Mārtiņš Zīlītis.

Nu jau gadus sešus vai septiņus ir atļauta nēģu zveja Rīvas upē. Labrags.lv devās noskaidrot kā tad veicas Mārtiņam ar nēģu zveju šogad.

Un trāpījām īstajā vakarā, jo nēģu bija daudz. Arī darbs visiem pietika, - kurš vilka lomu, kurš transportēja nēģus tālāk. Šāds loms jau gadās tikai dažās dienas sezonā. Pa vidam, kā jau tas pie zvejas pierasts, parunājām kā tad zvejoja agrāk un tagad, kādi lomi kādreiz bija, kādi tie ir tagad.....

Nu vienmēr jau liekas, ka agrāk lomi bija lielāki, zivju un nēģu vairāk. Bet vienu gan nevar noliegt, - kārtība pie upes tagad ir. Ja agrāk bija pilns ar maluzvejniekiem, tad tagad varbūt viens otrs vēl pamanās kādu tīklu vai murdu ielikt, bet arī tos, lielākoties, zvejas inspektori izņem ārā. Inspekcija braucot regulāri un pārbaudot upi ar ķekšiem. Arī tas, ka tagad upē ir licencēta nēģu zveja dod savu rezultātu, jo pie upes atrodas cilvēki, kuri nodarbojas ar legālu zveju, un tad jau maluzvejniekiem tur nav ko darīt.

Ne asakas mūsu nēģu zvejniekiem!

 

                                         Fotoreportāža:                                            

Flash 8 required

 

Skatījumu skaits: 13673


Last Updated ( Wednesday, 25 November 2009 14:54 )  

Google Translate

More Article