Save on discount prescription Canadian pharmacy according to officials. 2014 entertaiment Canadian pharmacies .{{? antibiotics online with branded and generic medicines! Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian drugstore <>\{ canadian drugs - all products have the necessary certificates!
Home

Ulmales-Labraga luterāņu baznīca

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Ulmales-Labraga baznīca celta 1896. gadā. Baznīcā ir slavena altārglezna "Kristus pie krusta un Sv. Marija Magdalēna", kas tapusi 19. gadsimtā, autors T. Šprengels. Leģenda vēsta, ka baznīca uzcelta tāpēc, ka Labragas muižkungam bijusi meita, kuru viņš gribējis salaulāt baznīcā, bet tolaik baznīcas Jūrkalnē neesot bijis.

Ulmales-Labraga draudzes pirmsākumi saistās ar Sakaslejas draudzi, jo sākotnēji Labragā ir bijis lūgšanu nams kā Sakaslejas draudzes filiāle.

Šobrīd (kopš 2006. gada janvāra) draudzē kalpo mācītājs Ojārs Freimanis.

Ulmales-Labraga draudzē šobrīd ir 54 reģistrēti locekļi. Baznīcas apsildīšana ir neefektīva, tādēļ draudzes darbība ziemas periodā ir minimāla. Ārpus dievkalpojumiem, kuri notiek reizi mēnesī, citu aktivitāšu draudzes dzīvē nav. Vasaras mēnešos dievkalpojumi ir labi apmeklēti - ap 30 cilvēku, jo Jūrkalne ir iecienīta vasaras atpūtnieku vieta. Draudzē ir tradīcija svinēt dievkalpojumu Līgo dienā. Šajā dievkalpojumā parasti vizītē Grobiņas iecirkņa prāvests.

Last Updated ( Wednesday, 01 July 2009 08:31 )  

Google Translate

More Article